WIJAS Przepływowy ogrzewacz wody Perfect 8000 8kW

Wysyłka w: 3 dni
Dostawa:
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Przepływowy ciśnieniowy ogrzewacz wody

WIJAS Perfect 8000 8kW

 

Przepływowe ogrzewacze wody serii Perfect 7000, 8000, 9000 są ogrzewaczami ciśnieniowymi o mocach 7, 8 i 9 kW zasilanych napięciem 400V.

Przeznaczone są do zaopatrywania w ciepłą wodę umywalek, zlewozmywaków i natrysków prysznicowych. Dzięki znacznie większej mocy ogrzewaczy tej serii niż urządzeń tego typu zasilanych napięciem 230V można zastosować jeden ogrzewacz do zaopatrywania w ciepłą wodę na przykład umywalki oraz prysznicu. Warunkiem jednak jest to, aby punkty poboru wody nie były oddalone od siebie z przyczyn ekonomicznych więcej niż 2 metry. Konstrukcja elementu grzejnego pozwala na ciągłe poddawanie urządzenia ciśnieniu do 0,65 MPa. Dzięki temu do ogrzewacza można montować dowolną ciśnieniową baterię kranową. Podłączenie urządzenia do instalacji wodociągowej odbywa się przy pomocy wiotkich wężyków z gumowymi uszczelkami. Małe wymiary ogrzewacza oraz łatwy montaż pozwalają na szybkie jego zainstalowanie oraz ukrycie na przykład w szafce pod umywalką. Do zasilenia urządzenia wystarczy instalacja trójprzewodowa (dwie fazy, przewód ochronny). W celu miniaturyzacji ogrzewacza oraz zwiększenia jego niezawodności wyeliminowano tradycyjny hydrauliczny system załączania napięcia do spirali grzejnej. Zastąpiono go elektronicznym składającym się z układu elektronicznego sterującego pracą ogrzewacza, kontaktronowego czujnika przepływu oraz dwóch elektronicznych łączników prądu (triaków).

Dane techniczne:

  • napięcie zasilania: 400V 50Hz
  • pobór prądu: 20,0A
  • moc ogrzewacza: 8000W
  • maksymalne ciśnienie wody: 0,65MPa
  • przepływ wody przy którym następuje załączenie (około): 2,4l/min

Zastosowanie:

Umywalka 7,0 kW do 9,0 kW Zlewozmywak - 7 kW do 9 kW Prysznic* - umywalka - 7,0 kW do 9,0 kW
* tylko ze słuchawką natryskową producenta ogrzewacza

Zalety:

Małe wymiary Elektroniczny system załączania Łatwość podłączenia przewodu zasilającego oraz możliwość jego ukrycia pod obudową W komplecie zawór z filtrem do ustawiania temperatury wody

Wymiary:

Budowa ogrzewacza:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl