Szafka podumywalkowa 60 cm ORiSTO Siena OR45-SD2S-60-8

Wysyłka w: 3 dni
Dostawa:
Cena: 1 121,00 zł 1121.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Szerokość 596mm
Wysokość 500mm
Głębokość 455mm
Kolor czarny mat

Szafka podumywalkowa 60 cm, dwie szuflady. Kompletowanie: umywalki Amelia/Beryl/Bold/Twins/Cera 60 cm, blaty 60 cm, umywalki nablatowe.

 

kolekcje uniwersalne

Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy w zeszłym roku ideę kolekcji uniwersalnych. To  oferta, której głównym wyróżnikiem jest przede wszystkim standaryzacja wymiarowa. Pozwala ona na swobodne  kompletowanie szafek z dużą liczbą zróżnicowanych stylistycznie, funkcjonalnie i materiałowo umywalek. To także jednolity i wysoki standard wnętrza oraz zastosowanych  rozwiązań, dbałość o elegancję i szczegóły wykończenia i wysoka  jakość wykonania. Zachęceni bardzo pozytywnym przyjęciem tego pomysłu – w bieżącym roku proponujemy znaczne  poszerzenie  oferty uniwersalnej. Już 5 kolekcji naszych mebli może być swobodnie kompletowane z rosnącym portfolio umywalek.

Meble wszystkich kolekcji uniwersalnych występują, jako rozwiązania dwuszufladowe, w najbardziej popularnych rozmiarach szerokości – 60 i 80 cm. Można wybrać także pojemne i duże szafki 120 cm, ten rozmiar nie wystepuje w  kolekcji BERYL UNI. W kolekcjach SIENA, BOLD i MONTEBIANCO dostępne są także szafki jednoszufladowe o  szerokości 50 cm. Głębokość wszystkich szafek UNI to 46 cm.

Projektując nasze kolekcje uniwersalne włożyliśmy wiele wysiłku, aby wnętrza szafek wyróżniały się wysokim standardem i  elegancją. Ciemne korpusy szuflad, idealnie harmonizujące z najwyższej klasy metalowymi bokami oraz zabezpieczone  grafitowym lakierem wewnętrzne powierzchnie korpusów – wszystko to jest synonimem najwyższej jakości. Ale ma to też  walor funkcjonalny – w takim wnętrzu nie widać śladów zużycia i zniszczenia powierzchni a lakierowanie wnętrza korpusów  dodatkowo zabezpiecza te elementy przed działaniem wody.

 

szafki boczne wysokie

Korpusy – wilgocioodporna płyta wiórowa lub wilgocioodporny MDF, fronty – wilgocioodporny MDF. Wnętrze grafitowe z powierzniami laminowanymi i lakierowanymi.

2 warianty funkcjonalne – płaska i szeroka szafka z poprawionym dostępem do przechowywanych drobiazgów oraz głęboki słupek z możliwością instalowania opcjonalnego wysuwnego kosza na bieliznę. Drzwi uniwersalne, lewe/prawe z zawiasami ze zintegrowanym soft-close. Korpusy szafek wyposażone w kryte zawieszki z regulacją 3d.

6 regulowanych hartowanych półek szklanych, wykonanych z dymionego szkła o kolorze harmonizującym z powierzchniami wewnętrznymi szafek.

szafki podumywalkowe 120 cm

Standard i rozwiązania materiałowe – analogicznie jak w pozostałych meblach kolekcji uniwersalnych.

Górne szuflady wyposażone w dołączone z produktem 3 wymienne wkłady – na środku i po bokach. Odpowiedni montaż wkładów pozwala na przygotowanie szafki do wariantowej instalacji – jako komody czyli dużej szafki bocznej (wszystkie wkłady pełne) lub szafki podumywalkowej z opcjonalnie umieszczonymi umywalkami – po lewej lub prawej stronie (jeden wkład częściowy).

Możliwe jest także skonfigurowanie szafki pod 2 umywalki nablatowe lub umywalkę meblową z 2 miskami, z dwoma wkładami częściowymi – w takim wariancie szafka jest przedstawiona na rysunku.

szafki pod umywalki 60/80 cm, syntetyczne

  • metalowa listwa górna instalowana z kołnierzem w dół
  • po instalacji listwa wystaje ponad boki szafki około 2 mm, umywalka lekko unosi się nad bokami, połączenie należy uszczelnić silikonem
  • wkład środkowy szuflady w wersji krótkiej, zostawione puste miejsce na syfon w tylnej części wkładu

szafki pod umywalki 60/80 cm, ceramiczne

  • metalowa listwa górna instalowana z kołnierzem w dół
  • po instalacji listwa wystaje ponad boki szafki około 16 mm, umywalka lekko unosi się nad bokami około 14-16 mm
  • wkład środkowy szuflady w wersji krótkiej, zostawione puste miejsce na syfon w tylnej części wkładu

szafki 60/80 cm, pod blaty

  • metalowa listwa górna instalowana z kołnierzem do góry
  • po instalacji listwa wystaje ponad około 2 mm
  • przy konfigurowaniu szafki bocznej- wkład szuflady w wersji długiej
  • przy instalowaniu umywalek nablatowych – środek szuflady w wersji krótkiej

 

szafki 120 cm

Szczegóły mocowania listwy górnej w zależności od wariantu instalacji – analogicznie jak w przypadku szafek 60/80 cm. Przy instalacji umywalek z dwiema misami lub dwóch umywalek nablatowych – kłady krótkie w skrajnych sekcjach szuflady górnej. W przypadku instalowania jednej umywalki nablatowej asymetrycznie – wkład krótki, odpowiednio z lewej lub prawej strony. W pozostałych przypadkach instalacji umywalek – jeden wkład krótki w środkowej sekcji szuflady. W przypadku instalacji jako szafki bocznej – wszystkie wkłady długie.

Dane techniczne

Kolekcja Siena
Kolor czarny
Szerokość (cm) 60

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl